چک ولو هیدرولیکی آتوس ATOS (4)

چک ولو هیدرولیکی آتوس ATOS
چک ولو, چک ولو کستل

همینطور به جهت بازدید محصولات هیدرولیک و اشکال جک هیدرولیک میتوانید به برگه محصولات هیدرولیک مراجعه نمایید. شیر یک طرفه بر بر روی هر جریان گاز مخصوص به شخصی به جهت خودداری از مخلوط گازها به وضعیت اول کارگزاشتن می شود.

چک ولو کستل

هنگامی که فشار جریان بالادست از جریان پاییندست عمده باشد، شیر گشوده شده و هنگامی که جریان برگشتی فشار بالاتری داشته باشد منجر بسته شدن شیر میشود.

رجوع جریان در ادامه اکثری از فرآیندها می تواند موجب زخم و به دستگاه های صنعتی شود. شیرهای یکطرفه لولایی (Swing Check Valve) اذن عبور تام جریان، سوای مانع و انقطاع جریان به شکل اتوماتیک را در ادامه شکل کمتر فشار میدهند.

از شیرهای در دست گرفتن اکثر اوقات در ادامه سیستم های تهویه مطبوع (سیستم های گرمایش ، تهویه و تهویه هوا) به کارگیری می شود. همین شیرها از حیث تلاش مشابه به شیر فلکه ها فعالیت می کنند. ​This h as be᠎en c​reat᠎ed by GSA خرید چک ولو کستل 3122/7 Content G​ener​ator DEMO !

شیر چک ولو کستل از حیث کانکشن به دو تیم جوشی (لوله مسی) و مهره ای تقسیم می شوند که در ادامه جدول ذیل اتصال و سایز آن ذکر شده هست .

شیرهای کروی یا این که گلوب، به جهت هر دو کاربرد شفاف خاموش ( On-Off ) و گلویی ( throttling ) به کارگیری می شود، البته اشکال خاصی trim به جهت سهولت به کارگیری در ادامه کاربردهایی که در ادامه آن با افت فشار وسیع مشغول میباشند گزینه نیاز است.

همین جور از شیرها از آن جا که به شکل مداد فعالیت می کنند، جزو جور بندی شیرهای Self-automate می باشند.

شالوده فعالیت چک ولو کرهای به همین شکل هست که، هنگامی جریان سیال در ادامه خط لوله وجود دارااست همین قطعه توپی در ادامه وضعیت معلق در ادامه محیط شیر قرار می‌گیرد و ماده مبرد از اطراف آن جریان مییابد.

حرکت سیال در ادامه مسیر درست، با فشار تولید شده می تواند همین درپوش یا این که توپ را گم راه کرده و جریان را برقرار کند.

با کارگزاشتن شیر های یک طرفه در ادامه خطوط جریان، اتفاقی که می افتد همین هست که قابلیت برقراری جریان فقط در ادامه یک جهت خط لوله قابلیت پذیر خواهد شد.  This a rt​icle has been do ne by GSA Con᠎te᠎nt Gen​erat᠎or DEMO.

هم اکنون چنانچه فشار سیال پشت شیر عمده از فشار سیال در ادامه هم اکنون حرکت باشد، می بایست رجوع جریان واقعه بیفتد؛ اما به خاطر به کارگیری از همین قطعه، درپوش (یا توپی) به جای خویش بازگشته، جریان سیال انقطاع می شود.

شالوده فعالیت همین قطعه انقطاع جریان سیال در ادامه شکل تولید پدیدۀ رجوع در ادامه خط لوله است. اجزای چک ولو یک طرفه فشاری شامل یک پیستون یا این که یک کره است، که به جای دیسک به فعالیت می رود.

یکی از از فاکتورهای حیاتی در ادامه تعیین شیر یکطرفه، دستکم فشار به جهت فعالیت چک ولو کستل درود سرما نمودن ولو میباشد. همین گونه شیر در ادامه جریانهای مایعات و گازهای فشار ذیل از محبوبیت متعددی برخوردار میباشد.

از مزاياي اين گونه شير يك طرفه می اقتدار به به کارگیری ازآنها در ادامه سيالاتي كه ويسكوزيته آن ها بسيار زياد هست اشاره کرد.  Th is has  been g en᠎er at᠎ed  by G​SA Con᠎te nt G en er ator Demov er​si on!

در ادامه همین سیستم، از یک یا این که دو دیسک در ادامه درون شیر به کارگیری می شود.

هنگامی که شما همین نوشته را دوست داشتید، مایل به داده ها بیشتری در ادامه ارتباط با چک ولو کستل 3122/9 وب وب سایت خویش باشید.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

شیر توپی (Ball Valve) چیست و انواع شیرهای توپی (بال ولو) (11)

شیر توپی (Ball Valve) چیست و انواع شیرهای توپی (بال ولو) بال ولو ولوهای دیافراگمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.