برش لیزر آهن با دستگاه پیشرفته برش ورق آهن در چهاردانگه پارسیان لیزر

برش لیزر آهن با دستگاه پیشرفته-برش ورق آهن در ادامه چهاردانگه – پارسیان لیزر
برش لیزر آهن

رویه به کارگیری شده در ادامه برش همین ورق ها بر ارزش آخری ورق برشی اثر گذاری متعددی خواهد داشت. حرارت متعددی ایجاد شده و در ادامه زمان برشکاری هم حجم متعددی از قطعه آهن از فی مابین می رود.

برش لیزر آهن

یکی از از عوارض بخت عمومی در ادامه سرویس ها برش لیزری آهن شتاب و اعتنا بالای همین رویه نسبت به روشهای دیگر متداول در ادامه برش فلزات می باشد. در ادامه رویه برشکاری لیزری ورق های آهنی ، بر مغایر بقیه رویه های برش ضایعات فلزی زیاد مقداری ایجاد می شود. This art icle was c reated  by GSA  Con᠎tent G en​erat᠎or DEMO!

در ادامه ادامه مطلب به معرفی رویه انجام برش لیزری آهن و ویژگیهای آن میپردازیم. پس به جهت برش یک عدد از همین مربع با ضخامت دو میلیمتر آهن با به کارگیری از برش لیزر ۸۰۰۰ ریال یا این که به عبارتی ۸۰۰ تومان هزینه نیاز می باشد.

قبل از فعالیت با دستگاه، تنظیمات اضطراری به وسیله اپراتور ماهر انجام می شود و هر چه اقتدار دستکاه فراتر باشد، میزان مرغوب بودن صافی مرحله خوبتر خواهد شد و نقص‌ پلیسه قطعات از همین شیوه حل خواهد شد.

ساختار فن ای همین دستگاه فعالیت نمودن با آن را بی آلایش و لذت بخش ساخته است. امروزه به کارگیری دستگاه های برش لیزر قوی سبب ساز تمیزی و صافی مرحله فعالیت خواهد شد.

یکی از از رویه های رایج برشکاری ورق ها فلزی،برشکاری با دستگاه لیزر می باشد. یکی از از پارامترهایی که می بایست در ادامه برش استیل به آن اعتنا داشته باشید، صافی مرحله و عدم اکسید شدن آن است.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

شیر توپی (Ball Valve) چیست و انواع شیرهای توپی (بال ولو) (11)

شیر توپی (Ball Valve) چیست و انواع شیرهای توپی (بال ولو) بال ولو ولوهای دیافراگمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.